close
تبلیغات در اینترنت
دانلود ویدئو
loading...

آخرالزمان

دانلود ویدئو و کلیپ و فیلم های سخنرانی های استاد رائفی پور استاد عباسی و دیگر اساتید فرهنگ و دشمن شناسی با لینک مستقیم

آخرین ارسال های انجمن

دانلود سخنرانی های استاد رائفی پور در مسیر پیاده روی اربعین و کربلا معلی (تصویری)

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور" موکب علی بن موسی الرضا علیه السلام" - کیفیت HD720p - حجم 257 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور" موکب علی بن موسی الرضا علیه السلام" - کیفیت 360p - حجم 123 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور" موکب احباب الرضا علیه السلام" - کیفیت HD720p - حجم 263 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور" موکب احباب الرضا علیه السلام" - کیفیت 360p - حجم 126 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور" روز اربعین 95- کربلای معلی" - کیفیت HD720p - حجم 207 مگابایت

دانلود فایل

فاطمه بازدید : 165 سه شنبه 12 بهمن 1395 زمان : 2:12 نظرات ()

سلمان فارسی

زادگاه
سلمان فارسي از اصحاب پيامبر گرامي اسلام(صلي الله عليه و آله) و امام علي(عليه السلام) معروف به سلمان محمدي، از ايران است. نام اصلي او «روزبه» بود. وي دوران کودکي را در روستاي «جي»* از توابع اصفهان گذراند. پدرش کشاورز و مؤمن به به دين زرتشت بود. سلمان نيز همچون پدرش اين دين را اختيار کرده بود.

در جستجوي حقيقت
روزي از روزها که سلمان از مزرعه به منزل برمي گشت، صداي ناقوس کليسا او را کنجکاو کرد. وارد کليسا شد ديد عده اي مشغول نمازند. با ديدن اين صحنه منقلب شد و با کشيش آن کليسا به گفتگو پرداخت و به دين مسيحيت گرويد. پس از مدتي، از او پرسيد: اصل اين دين در کجاست؟ کشيش او را به سرزمين شام ره نمود.
هنگامي که پدرش متوجه گرديد، به شدت ناراحت شد و او را محبوس کرد. سلمان به هر زحمتي بود خود را از دست پدر نجات داد و به سوي شام رفت. در آنجا با راهبي پرهيزکار آشنا شد و چندين سال در خدمت او معارف الهي را فرا گرفت. وقتي مرگ
راهب فرا رسيد. سلمان پرسيد: پس از او نزد چه کسي برود؟ او راهبي را در شهر موصل معرفي کرد. سلمان به موصل رفت و راهب را يافت و چند سال از عمر خود را هم نزد او گذرانيد. و او راهبي در شهر «عموريه» را به سلمان معرفي کرد.
سلمان، به عموريه رفت و چند سال هم در خدمت راهب آنجا بود. او هنگام مرگ به سلمان گفت:
«طبق مطالبي که در کتابها خوانده ام، در اين عصر پيامبري در سرزمينِ دارايِ نخل هاي فراوان، که ميان دو بيابان واقع شده، برانگيخته خواهد شد که بر دين حنيفِ ابراهيم است. اين پيامبر نشانه هايي دارد، هديه قبول مي کند ولي صدقه نمي پذيرد و ميان دو کتفش مهر نبوت نقش بسته است.»
سلمان به شوق ديدار پيامبر، به جستجو پرداخت. عده اي مسافر به او گفتند: ما تو را به سرزمين دلخواهت مي رسانيم ولي خيانت کرده و او را به عنوان برده، به فردي يهودي از طايفه بني قريظه فروختند و خريدار او را به مدينه آورد.

ديدار يار
پس از گذشت چند سال، هنگامي که پيامبر از مکه به مدينه هجرت کرد، روزي سلمان از مردم درباره پيامبر مطالبي شنيد. نزد او رفت، ديد با ياران خود نشسته و مشغول گفتگو است. مقداري خرما نزد آنها گذاشت و گفت: بخوريد که صدقه است. پيامبر به ياران خود فرمود: بخوريد ولي خود از آن تناول نکرد. فرداي آن روز مقداري خرما برد و گفت: اين هديه است، پيامبر و ياران شروع به خوردن آن کردند. سلمان که دو نشانه از نشانه هاي پيامبري او را ديده بود، منتظر فرصتي بود که نشانه سوم را نيز ببيند. روزي به قصد ديدن مهر نبوّت، پشت سر پيامبر حرکت کرد، پيامبر موضوع را فهميد و عبا را کنار زد، سلمان به محض مشاهده مهر نبوت، خود را بر پاهاي پيامبر انداخت و به شدت گريه کرد، سپس داستان زندگي خود را براي پيامبر شرح داد.

آزادي
سلمان از نخستين ديدار با پيامبر، تصميم گرفت ملازم و همراه آن حضرت باشد ولي نمي توانست اين تصميم را عملي سازد؛ زيرا برده بود؛ لذا نزد اربابش آمد و خواهش کرد او را آزاد کند. ارباب به براي آزادي اش شرط گذاشت و آن اينکه 300 نخل خرما برايش بکارد و 40 مثقال نقره به او بدهد. سلمان خدمت پيامبر رسيد و جريان را گفت. پيامبر زميني را براي نخلستان تهيه کرد و همراه اصحاب و يارانش 300 نخل کاشت، اصحاب پيامبر مبلغ 40 مثقال نقره را نيز تهيه و به سلمان دادند. به اين صورت سلمان آزاد شد و جزو ياران پيامبر قرار گرفت.

مدافع ولايت
سلمان از معدود اصحاب پيامبر بود که با ابوبکر بيعت نکرد و در خانه امام علي(عليه السلام) همراه ديگر ياران آن حضرت، به عنوان مخالف خلافت، متحصّن بود، هنگامي که امام را براي بيعت گرفتن به مسجد مي بردند، در حضور خليفه ايستاد و در توبيخ خليفه و فضيلت امام علي(عليه السلام) ابتدا با زبان فارسي گفت: «کرديد و نکرديد و ندانيد چه کرديد» و سپس ادامه داد: «اي ابوبکر، هنگامي که براي تو جرياني پيش آيد که حکم آن را نداني، به چه چيزي تکيه مي کني؟ هنگامي که از تو سؤالي شود که نمي داني، به چه کس پناه مي بري؟ چه عذري داري که خود را داناتر از نزديکترين افراد به پيامبر و دانا به تأويل کتاب خدا و سنت پيامبر مي داني؟ کسي که پيامبر او را در زمان حياتش مقدم داشت و هنگام وفاتش درباره او به شما توصيه کرد. شما کساني هستيد که فرمان پيامبر را فراموش کرده و وصيّت او را از ياد برديد و وعده او را مخالفت کرديد و...»

استاندار مدائن
خليفه دوم در سال 16هـ .ق. حُذيفة بن يمان را از سمت استانداري مدائن عزل و با پيشنهاد امام علي(عليه السلام) سلمان را به عنوان استاندار جديد منصوب کرد. سلمان، حکم استانداري را از خليفه دريافت کرد و در نهايت تواضع و فروتني، سوار بر الاغ، با سفره اي نان و کوزه اي آب، به طرف مدائن حرکت کرد. مردم که براي استقبال از استاندار جديد به بيرون شهر آمده بودند، ديدند که پيرمردي محاسن سفيد، سوار بر الاغ، به طرف شهر مي آيد. از او نشان استاندار جديد را گرفتند، وقتي خود را به عنوان استاندار معرفي کرد، همه تعجب کردند. سلمان پس از ورود به شهر، خانه اي کوچک، که در کنار مسجد واقع شده بود، را به عنوان اقامتگاه خويش قرار داد.

سلمان از ديد پيامبر
حضرت محمد(صلي الله عليه و آله) هميشه از سلمان به نيکي ياد مي کرد و در مقاطع مختلف، اين جمله را تکرار کرد که: «سَلْمَانُ مِنَّا أَهْلَ الْبَيْتِ».
در جريان جنگ خندق، مسلمانان به پيشنهاد سلمان، براي مقابله با کفار به حفر خندق مشغول بودند، سلمان، که داراي بازويي قوي بود، مهاجر و انصار خواهان او بودند و هر گروه مي گفت: سلمان از ماست. در اين هنگام حضرت محمد(صلي الله عليه و آله) با يک جمله به مجادله آنان پايان داد و فرمود: «سَلْمَانُ مِنَّا أَهْلَ الْبَيْتِ».
نيز در باره فضيلت سلمان در جايي ديگر مي فرمايد:
«مَنْ أَرادَ أَن يَنظُرَ إلي رجل نُوِّر قلبه فلينظر إلي سلمان».
«هرکس مي خواهد به کسي نگاه کند که دلش نوراني است، به سلمان بنگرد.»

سلمان از ديد امام علي(عليه السلام)
ابوالاسود نقل مي کند: روزي با اصحاب و ياران اميرالمؤمنين(عليه السلام) نزد ايشان نشسته بوديم و با همديگر در حال گفتگو بوديم. بعضي گفتند: اي امير مؤمنان، از اصحابت برايمان بگو.
فرمود: از کداميک؟ جواب دادند از سلمان برايمان بگو فرمود: «من لکم بمثل لقمان الحکيم؟! و ذلک امرؤ منّا و إلينا أهل البيت، أدرک العلم الأوّل و أدرک العلم الآخر، و قرأ الکتاب الأوّل و قرأ الکتاب الآخر، بحر لا ينزف».

سلمان از ديد امام صادق(عليه السلام)
امام صادق(عليه السلام) سلمان فارسي را بزرگ مي دانست و از او بسيار ياد مي کرد. عده اي نزد امام، درباره فضيلت سلمان و جعفر طيّار سخن گفتند. بعضي از حاضران، جعفر را بر سلمان برتري دادند و بعضي نيز گفتند: سلمان مجوسي بود و سپس اسلام آورد. امام صادق(عليه السلام) با شنيدن اين جمله ناراحت شده، فرمود:
«يا أبا بصير، جعله الله علويّاً بعد أن کان مجوسياً و قرشيّاً بعد أن کان فارسيّاً فصلوات الله علي سلمان و إنّ لجعفر شأناً عند الله يطير مع الملائکة في الجنّة».
«اي ابابصير، خداوند او را علوي قرار داد، پس از اين که مجوسي بود و قريشي قرار داد پس از اين که فارس بود. صلوات خدا بر سلمان. و همانا براي جعفر نيز نزد خداوند جايگاهي است، او همراه فرشتگان در بهشت پرواز مي کند.»

محبوب خدا و رسول(صلي الله عليه و آله)
رسول گرامي اسلام در مقاطع مختلف و در جمع اصحاب خود، سلمان را مي ستود و از او به عنوان دوست خدا و رسول ياد مي کرد.
روزي از روزها که پيامبر با ياران خود نشسته بود، شخصي اعرابي وارد مجلس شد. چون سلمان، فارس بود و ـ به اعتقاد عرب جاهلي، عرب بر عجم برتري داشت ـ نزد او ننشت و جاي ديگري را براي نشستن برگزيد. پيامبر با ديدن اين حرکت، به شدت ناراحت شد؛ به حدّي که عرق ميان دو چشم حضرت را گرفت و چشمانش از شدت ناراحتي سرخ شد، آنگاه به اعرابي فرمود: «يا أعرابي أتنحّي رجلاً يحبّه الله تبارک و تعالي في السماء و يحبّه رسوله في الأرض؟ يا أعرابي أتنحّي رجلاً ما حضرني جبرئيل إلاّ أمرني عن ربّي ـ عزّ و جلّ ـ أن أقرئه السلام؟ يا أعرابي إنّ سلمان منّي، من جفاه فقد جفاني و من آذاه فقد آذاني و من باعده فقد باعدني و من قربه فقد قربني، يا أعرابي لا تغلطن في سلمان؛ فإن الله تبارک و تعالي قد أمرني أن أطلعه علي علم المنايا و البلايا و الأنساب و فصل الخطاب».
«اي اعرابي، آيا از مردي کناره مي گيري که خداوند تبارک و تعالي او را در آسمان و فرستاده اش او را در روي زمين دوست دارد! اي اعرابي آيا از مردي کناره مي گيري که جبرئيل به حضورم نمي آيد مگر اينکه به من امر مي کند سلام خدا را به سلمان برسانم. اي اعرابي، سلمان از من است، هر کس به او ظلم کند به من ظلم کرده است و هر کس او را اذيت کند، مرا اذيت کرده است. هر کس از او دور شود، از من دور شده است و هر کس به او نزديک شود به من نزديک شده است. اي اعرابي درباره سلمان اشتباه نکن، همانا خداوند تبارک و تعالي به من امر کرد که او را به علم بلايا و منايا، انساب و فصل الخطاب (قرآن کريم) آشنا کنم.»

سلمان محمّدي
منصور بن بزرح مي گويد: به امام صادق(عليه السلام) عرض کردم، سرورم از تو زياد ذکر سلمان فارسي را مي شنوم! فرمود:
«لا تقل الفارسي، و لکن قل سلمان المحمدي، أ تدري ما کثرة ذکري له؟ قلت: لا. قال: لثلاث خلال، أحدها: إيثاره هوي أمير المؤمنين(عليه السلام) علي هوي نفسه، و الثانية: حبّه للفقراء و اختياره إيّاهم علي أهل الثروة و العدد، و الثالثة: حبّه للعلم و العلماء. إنّ سلمان کان عبداً صالحاً حنيفاً مسلماً و ما کان من المشرکين».
«نگو سلمان فارسي، بلکه بگو سلمان محمدي. آيا مي داني که چرا سلمان را زياد ياد مي کنم؟ گفتم: نه. فرمود: براي سه خصلت (که در سلمان بود) 1. خواست امير المؤمنين را بر خواست خود ترجيح مي داد 2. فقرا را دوست داشت و آنها را بر اهل ثروت و دارايي ترجيح مي داد 3. به علم و عالمان عشق ميورزيد. همانا سلمان بنده صالحِ حق گراي مسلمان بود و از مشرکين نبود.»

دوستدار علي
سلمان امام علي(عليه السلام) را بسيار دوست داشت، اين موضوع به حدي بود که اطرافيان نيز متوجه اين موضوع شده بودند. شخصي از سلمان پرسيد: سلمان! چرا اين قدر علي را دوست داري؟ سلمان در جواب فرمود: از حضرت محمد(صلي الله عليه و آله) شنيدم که فرمود: «مَنْ أَحَبَّ عَلِيّاً فَقَدْ أَحَبَّنِي وَ مَنْ أَبْغَضَ عَلِيّاً فَقَدْ أَبْغَضَنِي».
«هرکس علي(عليه السلام) را دوست بدارد، مرا دوست داشته و هرکس او را دشمن دارد، با من دشمني کرده است.»

زهد
سلمان با وجود اينکه مدّت تقريباً 20 سال استاندار مدائن بود، هيچگاه از امتيازات اين منصب مهم استفاده نکرد. حسن بصري درباره زهد و بي اعتنايي سلمان به پست و مقام مي گويد:
«مستمري ماهيانه سلمان در دوران استانداريش، 500 هزار درهم بود. در آن روزگار بر سي هزار مسلمان حکومت مي کرد، در اين حال دو جامه داشت که هنگام سخنراني يکي را به زير پاي خود مي گسترد و يکي را بر دوش مي افکند. همه مستمري خويش را صدقه مي داد و غذاي خويش را از مزد حصيربافي تأمين مي کرد.»
گروهي که حصيربافي را مغاير شأن يک استاندار مي دانستند، به او اعتراض مي کردند. سلمان در جواب مي فرمود: «من دوست دارم از دسترنج خودم زندگي کنم.»
عمر نيز به عنوان اعتراض به کارهاي سلمان و بي اعتنايي او به زخارف دنيا، او را ضمن نامه اي توبيخ و از انجام اين گونه کارها برحذر مي داشت. سلمان در جواب عمر نامه اي به او نوشت. در قسمتي از نامه آمده است:
«...در آن نامه متذکر شده بودي که در آنجا به شغل حصيربافي رو کرده و غذايت نان جو است. بدان، اين کار از اموري نيست که بتوان مسلمان را بدان سرزنش کرد. اي عمر، به خدا سوگند خوردن نان جوين و بافتن حصير و بي نيازي از مردم نزد خدا، بهتر است از خوردن غذا و نوشيدن نوشابه هاي رنگارنگ که از اموال مردم و غضب حقوق تأمين گردد...
امّا اينکه گفته بودي تو مانند فردي عادي زندگي مي کني و مردم را به خويش گستاخ کردي تا جايي که هيبت مقام والي را به دست فراموشي سپرده و مردم بر گرده ات سوار شده اند و به اين وسيله، آبروي سلطنت خويش را برده اي و اين روش موجب ضعف و زبوني قدرت اسلام مي شود، بدان که ذلّت بر طاعت پروردگار بهتر از عزّت در عصيان اوست.»

راوي حديث
سلمان روايات زيادي از پيامبر خدا(صلي الله عليه و آله) نقل کرده که بيشتر آنها در فضيلت اهل بيت(عليهم السلام) مخصوصاً امام علي(عليه السلام) است. در کتب اهل سنت نيز رواياتي از طريق او نقل شده است؛ چند نمونه از روايات سلمان را ذکر مي کنيم:
1 . روي سلمان قال رسول الله: «أوّل الناس وروداً علي الحوض يوم القيامة أوّلهم إسلاماً، عليّ بن أبي طالب».
2 . روي سلمان قال رسول الله: «إِنَّما سُمِّيت ابْنَتي فاطمة لأنّ اللهَ فطمها و فطم من أحبّها من النار».
3 . سلمان نقل مي کند: «روزي بر پيامبر وارد شدم، ديدم حسين را در آغوش گرفته و چشم و دهان او را مي بوسد؛ و به او مي گويد: أنت سيّد ابن سيّد، أنت إمام ابن إمام، أنت حجّة ابن حجة، و أنت أبو حجج تسعة، تاسعهم قائمهم».

پيشگويي
سلمان همچون ديگر خواصِ يارانِ امام علي(عليه السلام) گاهي خبر از آينده مي داد که به يک مورد آن اشاره مي کنيم:
مسيّب بن نجبه فزاري که سلمان را در سفر به مدائن همراهي کرد، مي گويد:
هنگامي که به سرزمين کربلا رسيديم، پرسيد: نام اين سرزمين چيست؟ عده اي گفتند: کربلا. به قسمتي از زمين اشاره کرد و گفت: «هذه مصارع إخواني، هذا موضع رحالهم و هذا مناخ رکابهم و هذا مهراق دمائهم يقتل بها خير الأوّلين و يقتل بها خير الآخرين».
«اينجا قتلگاه برادران من است، اينجا محل بار انداز آنها است و اينجا محلّ خوابيدن شترانشان و اينجا محل ريخته شدن خونشان. در اين مکان پسر بهترين پيشينيان و بهترين پسينيان کشته خواهد شد.»

وفات
در سال وفات سلمان فارسي ميان تاريخ نگاران اختلاف است، ولي قول معروف اين است که وي در سال 33هـ .ق. در مدائن درگذشت.
هنگامي که سلمان در مدائن جان داد، امام علي(عليه السلام) با نيروي غيبي از مدينه به مدائن رفت و مراسم غسل و تدفين سلمان را انجام داد. جابر بن عبدالله انصاري در اين باره مي گويد: «اميرالمؤمنين نماز صبح را با ما خواند، آنگاه رو به ما کرده، فرمود: اي مردم، پاداش شما از جانب خدا در سوگ درگذشت برادرتان سلمان افزون باد!
آنگاه عمامه و لباسهاي پيامبر را پوشيد و تازيانه و شمشير او را گرفت و بر شتر پيامبر سوار شد و همراه با قنبر، به طرف مدائن حرکت کرد.»
لحظه احتضارسلمان فرا رسيد. اين پيرغلام پيامبر(صلي الله عليه و آله) و اهل بيت(عليهم السلام) پس از 250 سال عمرِ با برکت، لحظات آخر عمر خود را مي گذراند. در اين لحظات، به همسرش گفت:
«هر چهار درِ منزل را باز کن؛ امروز زائراني دارم که نمي دانم از کدام در وارد مي شوند.»
خدمتکارش (زاذان) از او سؤال کرد:
«پس از مرگتان چه کسي شما را غسل مي دهد؟ سلمان پاسخ داد: همان کسي که پيامبر را غسل داد. زاذان با تعجب پرسيد: او در مدينه و شما در اينجا؟! سلمان در گفت: هنگامي که مُردم و تو چانه ام را بستي، صداي پاي او را خواهي شنيد.»
زاذان مي گويد: پس از لحظاتي، سلمان جان به جان آفرين تسليم کرد و من چانه اش را بستم؛ ناگهان صداي پا شنيدم، سراسيمه بيرون رفتم، ديدم امام علي(عليه السلام) و قنبر هستند. امام از من پرسيد: سلمان مُرد؟ گفتم: آري. حضرت نزد جنازه آمد و روپوش را کنار زد، سلمان لبخندي زد. حضرت خطاب به او فرمود: «خوشا به حالت اي اباعبدالله. هنگامي که حضور پيامبر رسيدي به او بگو با من چه کردند!»
سپس با دست خود سلمان را کفن کرد و دو بيت شعر بر روي کفن وي نوشت:
وفدت علي الکريم بغير زاد *** من الحسنات و القلب السليم
و حمل الزاد اقبح کلّ شيء *** اذا کان الوفود علي الکريم**
سپس همراه حضرت خضر(عليه السلام) و هفت صف از فرشتگان الهي که در هر صف هفتاد هزار فرشته حضور داشت، بر پيکر سلمان نماز گزارد و او را به خاک سپرد.

آستانه
آستان مقدس سلمان فارسي در شهر مدائن، در غرب دجله، در نزديکي طاق کسري واقع شده است.
اوّلين عمارت آستانه، خانه خود سلمان بود که در سالهاي استانداري بر مدائن آن را ساخته بود. او در منزلش، با دست خويش چاهي حفر کرد که بعدها به «چاه سلمان پاک» مشهور شد.
دوّمين عمارت آستانه، توسط مختار ثقفي در سال 66 هـ .ق. بنا گرديد.
عمارت سوم در سال 370هـ .ق. به دستور عضدالدوله ديلمي، ساختمان قبلي خراب گرديد و به جاي آن آستانه بزرگ و باشکوهي بنا شد. در سال 860هـ.ق. سيد علي مشعشعي آستانه سلمان فارسي را مورد هجوم و غارت قرار داد. پس از گذشت چندين سال، هنگامي که شاه اسماعيل صفوي به عتبات عاليات سفر کرد، به دستور وي آستانه را مرمّت و بازسازي نمودند و صحن بزرگي پيرامون آن ساختند ولي ساختمان اصليِ آستانه، بناي عضد الدوله ديلمي است.

-------------------------------------
* در برخي نقل ها سلمان را از اهالي رامهرمز دانسته اند. (موسوعة الامام علي بن ابي طالب، ج12، ص143).
** در شرح نهج البلاغه ابن ابي الحديد، ج19، ص176 شعر بالا اينگونه آمده است:
قدمت علي الکريم بغير زاد *** من الأعمال ذا ذنب عظيم
و سوء الظن أن تعتد زاداً *** إذا کان القدوم علي الکريم

منبع: ره توشه عتبات عاليات

فاطمه بازدید : 159 یکشنبه 09 آبان 1395 زمان : 17:34 نظرات ()

دانلود سخنرانی دکتر عباسی رویای امریکایی 3

|جلسات کلبه کرامت:|
|موضوع:درآمدی بر دکترین سینما ۲۷ – رویای آمریکایی ۳ – آنان که ناجی به دنیا آمدند|
|زمان:۲۳ خرداد ۹۲|
| مدت:۳ ساعت و ۲ دقیقه|
فایل تصویری (mp4)
منبع: زهرا مدیا
فاطمه بازدید : 148 یکشنبه 23 خرداد 1395 زمان : 0:20 نظرات ()

دانلود کلیپ سلام بر روح الله

منبع مصاف فاطمه بازدید : 200 جمعه 21 خرداد 1395 زمان : 1:6 نظرات ()

انلود سخنرانی استاد رائفی پور در شبکه ولایت "روز نیمه شعبان" صوتی و تصویری

2خرداد95، شبکه ولایت
صوت ها
سخنرانی استاد رائفی پور-روز نیمه شعبان-شبکه ولایت-2خرداد95-13.1 MBدانلود فایل

سخنرانی استاد رائفی پور-روز نیمه شعبان-شبکه ولایت-2خرداد95-43.9 MBدانلود فایل
ویدئو ها
دانلود فایل
سخنرانی استاد رائفی پور، 159 MB
فاطمه بازدید : 172 یکشنبه 09 خرداد 1395 زمان : 1:21 نظرات ()

دانلود سخنرانی تصویری و صوتی استاد رائفی پور 1394/08/06 شبکه ولایت

ویدئو ها

دانلود فایل

سخنرانی استاد رائفی پور - شبکه ولایت - فاجعه منا- 126 MBدانلود فایل

سخنرانی استاد رائفی پور - شبکه ولایت - فاجعه منا- 540 MBدانلود سخنرانی استاد رائفی پور 6 آبان 1394
صوت ها

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-1394/08/06شبکه ولایت-108دقیقه-18مگابای

دانلود فایل

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-1394/08/06شبکه ولایت-108دقیقه-37مگابایت

دانلود فایل

فاطمه بازدید : 262 جمعه 08 آبان 1394 زمان : 13:57 نظرات ()

دانلود روایت عهد 44 چهل و چهار مین نشست

دانلود روایت عهد 44:

دانلود فایل‌های تصویری پخش شده در سالن مراسم .
http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Hamayesh-JonbeshMasaf/RevayateAhd/RevayateAhd-44/Ahd44File.rar

صوت ها

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-روایت عهد۴۴-۱۸۶دقیقه-۳۲مگابایت
دانلود فایل

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-روایت عهد۴۴-۱۸۶دقیقه-۱۰۷مگابایت
دانلود فایل

فاطمه بازدید : 235 جمعه 16 مرداد 1394 زمان : 21:3 نظرات ()

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-حضرت محمد (ص) در تورات و انجیل - تصویری با زیرنویس انگلیسی

منبع: فاراقلیط


سخنرانی-رائفی-پور

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور« حضرت محمد (ص) در تورات و انجیل » با زیر نویس انگلیسی

دانلود تصویری با لینک مستقیم و حجم ۳۰۳ مگابایت

دانلود صوت با لینک مستقیم و حجم ۳۴ مگابایت

اللهم عجل لولیک الفرج

فاطمه بازدید : 295 جمعه 29 خرداد 1394 زمان : 21:59 نظرات ()

دانلود تصویری سخنرانی استاد رائفی پور«تمدن اسلامی و رهبری» اردبیل(۶اردیبهشت۹۳)

منبع : فاراقلیط 

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور«تمدن اسلامی و رهبری» اردبیل(۶اردیبهشت۹۳)

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور«تمدن اسلامی و رهبری» در مسجد قدس اردبیل(۶اردیبهشت۹۳)

دانلو تصویری با لینک مستقیم و حجم ۳۰۵ مگابایت

دانلود صوتی با لینک مستقیم و حجم ۲۴ مگابایت

اللهم عجل لولیک الفرج

فاطمه بازدید : 214 چهارشنبه 27 خرداد 1394 زمان : 23:9 نظرات ()

دانلود کلیپ استاد شجاعی با موضوع برای درس خوندن هیچ وقت دیر نیست

برای درس خوندن هیچ وقت دیر نیست!/استاد شجاعی

دانلود با لینک مستقیم از آپارات :

http://hw5.asset.aparat.com/aparat-video/8258122bb6feaf1334896175f6de06a1415238__59616.mp4

فاطمه بازدید : 266 چهارشنبه 27 خرداد 1394 زمان : 22:50 نظرات ()

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور (صوتی و تصویری) 1394/02/01 دانشگاه کشاورزی دانشگاه تهران

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-دانشگاه تهران- 1394/02/01-138 دقیقه- 23مگابایت
دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-دانشگاه تهران- 1394/02/01-138 دقیقه-79مگابایت

ویدئو ها

دانلود فایل

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-کشاورزی-قسمت اول-210مگابایت-47دقیقه

دانلود فایل

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-کشاورزی-قسمت دوم-203مگابایت-46دقیقه

دانلود فایل

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-کشاورزی-قسمت دوم-204مگابایت-46دقیقه

فاطمه بازدید : 168 یکشنبه 24 خرداد 1394 زمان : 23:22 نظرات ()

دانلود فیلم سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع اسطوره های صهیونیزم

منبع:مبین مدیا

استاد رائفی پور در این سخنرانی در زمینه دشمن شناسی و ریشه های شکل گیری صهیونیسم بر پایه قرآن و تحقیقات انجام شده پرداختند. ایشان همچنین در ادامه به جریان شناسی صهیونیسم و نفوذ در بین دیگر ادیان اشاره کردند و بر دشمن شناسی ریشه ای تأکید کردند.

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۷۲۰)
اسطوره های صهیونیسم / فیلم سخنرانی استاد رائفی پور

اسطوره های صهیونیسم / فیلم سخنرانی استاد رائفی پور

فاطمه بازدید : 194 چهارشنبه 20 خرداد 1394 زمان : 18:26 نظرات ()

دانلود سخنرانی تصویری و صوتی استاد رائفی پور شبکه ولایت نیمه شعبان ۹۴

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور شبکه ولایت نیمه شعبان ۹۴


تصویری

فاطمه بازدید : 193 چهارشنبه 20 خرداد 1394 زمان : 14:42 نظرات ()

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور صوتی و تصویری جریان شناسی نفاق – شاهرود(۸و۹ اردیبهشت۹۴)

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور جریان شناسی نفاق – شاهرود(۸و۹ اردیبهشت۹۴)
[تصویر: raefi-faraghlit-52.jpg]

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور 

جریان شناسی نفاق – شاهرود(۸و۹ اردیبهشت۹۴)

منبع : فاراقلیط

تصویری
صوتی

فاطمه بازدید : 199 یکشنبه 03 خرداد 1394 زمان : 22:15 نظرات ()

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور 31-1-1394 دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی صوتی و تصویری


صوت ها

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-نقد فیلم تیر انداز
 آمریکایی-63 دقیقه-10.9مگابایت
دانلود فایل


دانلود سخنرانی استاد رائفی پور-نقد فیلم تیر انداز آمریکایی-63 دقیقه-36مگابایتدانلود فایل


ویدئو هادانلود فایل

دانلود تصویری بخش اول -85مگابایت
دانلود فایل

دانلود تصویری بخش دوم -92مگابایت

فاطمه بازدید : 249 جمعه 04 ارديبهشت 1394 زمان : 0:28 نظرات ()

دانلود کلیپ سبک زندگی و رسانه – استاد رائفی پور

کلیپ/ سبک زندگی و رسانه – استاد رائفی پور (قسمت اول)
اردیبهشت ۰۱, ۱۳۹۴


[تصویر: %D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%81%DB%8C.jpg]

کلیپ/ سبک زندگی و رسانه – استاد رائفی پور (قسمت اول)

کیفیت بالا
کیفیت متوسط
صوتی

کلیپ/ سبک زندگی و رسانه – استاد رائفی پور (قسمت دوم)
اردیبهشت ۰۱, ۱۳۹۴
[تصویر: %D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%81%DB%8C_%D9%BE%D9%88%D8%B1.jpg]
کلیپ/ سبک زندگی و رسانه – استاد رائفی پور (قسمت دوم)

کیفیت بالا
کیفیت متوسط
صوتی

فاطمه بازدید : 250 چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 زمان : 21:51 نظرات ()

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در شبکه ولایت (۲۰فروردین۹۴)

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)
تصویری HQ
دانلود با لینک مستقیم و حجم ۲۵۹ مگابایت
صوتی
دانلود با لینک مستقیم و حجم ۲۵ مگابایت
 
فاطمه بازدید : 230 دوشنبه 24 فروردين 1394 زمان : 22:1 نظرات ()

ویژه نامه فاطمیه 1436

ویژه نامه زیبا و کاربردی فاطمیه 1436 ساخته ی انجمن منجی دوازدهم در لینک زیر :

http://forum.zaman-aj.ir/vizhe/1393/VizheNameFatemieh1436/multimedia.php

 همراه با والپیپر و کلیپ و تاریخ و سخنان و نوای فاطمی .

فاطمه بازدید : 194 جمعه 15 اسفند 1393 زمان : 12:36 نظرات ()

دانلود تمامی جلسات کلبه کرامت صوتی و تصویری دانلودکتر حسن عباسی


تمامی جلسات دکتر عباسی را می توانید در لینک زیر دانلود کنید :


http://dr-abbasi.ir/kolbehkeramat

فاطمه بازدید : 299 چهارشنبه 13 اسفند 1393 زمان : 7:8 نظرات ()

دانلود مستند حقیقت ظهور -ساخته ی تالار نورالمهدی

بسم الله الرحمن الرحیم

نورالمهدی تقدیم میکند

حقیقت ظهور(با زیرنویس انگلیسی)

The Reality of Arrival

پس از مدتها انتظار، حقیقت ظهور به تمامی کاربران عزیز و کلیه ی مهدی یاوران تقدیم میگردد.

لازم میدونم همینجا از تمام دوستانی که در این کار ما رو یاری کردند تشکر و قدر دانی کنم.

این مستند 45 دقیقه ای مجموعه ای است از سخنرانی استاد رائفی پور که پیرامون آزمون های بنی اسرائیل و بررسی آن با شرایط اخیر میباشد


برای دانلود این ویدئو میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید

کیفیت بالا و حجم 527 مگابایت و زمان 45:50 دقیقه


[تصویر: 1382020158081.png]
[تصویر: 138202015809512.png]

کیفیت متوسط و حجم 282 مگابایت و زمان 45:50 دقیقه

[تصویر: 138202219417271.png]
[تصویر: 138202219418822.png]


کیفیت پایین و حجم 132 مگابایت و زمان 45:50 دقیقه

[تصویر: 13820220121911.png]
[تصویر: 138202206660871.png]
===
[تصویر: 138209462700021.png]

فاطمه بازدید : 264 دوشنبه 04 اسفند 1393 زمان : 5:53 نظرات ()

دانلود بهترين كليپ های استاد رائفی پور با لینک مستقیم


١:ارتباط انقلاب و ظهور امام زمان 
http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video..._84803.mp4٢:استاد رائفي پور ياد مرگ بسيار حيرت اور بلايي كه سرگناه كاران درجهنم مي ايد
http://hw2.asset.aparat.com/aparat-video..._86510.mp4


٣: سخنراني رائفى پور درمورد فرقه هاى شيطان پرستى
http://hn14.asset.aparat.com/aparat-vide..._56297.mp4


٤: واقعيت قمه زنى حتما ديده بشه
http://hw2.asset.aparat.com/aparat-video..._16367.mp4


٥: كفش هاي پاشنه بلند جديد در ايران سم الاغ يا جن؟؟
http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video..._40498.mp4


٦: كليپ جالب جنگ ايران و امريكا شكست امريكا استاد رائفي پور خيلي جالب
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video..._31214.mp4


٧: كليپ پاسخ كوبنده رائفى پور به حسن فراهانى كسي كه دين را تحريف ميكند ضد ولايت
http://hw4.asset.aparat.com/aparat-video..._91114.mp4


٨: كليپ جاهليت مدرن نزديكي ظهور
http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video..._77611.mp4


٩: شيطان پرستي از استاد رائفي پور
http://hw4.asset.aparat.com/aparat-video..._49902.mp4


١٠: استاد رائفى پور درمورد فيلم موهن و توهين به پيامبر درسويس
http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video..._97705.mp4


١١: جاسوسي از من و تو از طريق تلفن همراه حتي خاموش از زبان استاد
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video..._54557.mp4


١٢: دوستان مراقب باشيد دارند افرادي رو كه مردم رو هوشيار ميكنند ترور شخصيتي ميكنند مثل حامد زماني و استاد رائفى پور هيچ حرفي ضد اين دو و كليپ هايي ضد استادان رو باور نكنيد كليپ زير يك مورد از ترور شخصيتي رائفي پور در انگليس
http://hw3.asset.aparat.com/aparat-video..._63814.mp4


١٣: نشانه هاى ظهور از زبان استاد طبق روايات
http://hn13.asset.aparat.com/aparat-vide..._64130.mp4


١٤: حقيقت قليان و ضررات ان
http://hn7.asset.aparat.com/aparat-video..._88388.mp4


١٥: حقيقت نماز خواندن خيلى عجيب استاد رائفى
http://hn6.asset.aparat.com/aparat-video..._60190.mp4


١٦: راز هاى اسكناس دلار هيچ كس اطلاع ندارد ببينيد حتما
http://hn12.asset.aparat.com/aparat-vide..._32464.mp4


١٧: واقعيت فيلم ٢٠١٢ از رائفى پور
http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video..._29123.mp4


١٨:واقعيت جن گيري از زبان استاد
http://hn7.asset.aparat.com/aparat-video..._21384.mp4


١٩: عبرت هاى بنى اسرائيل از زبان استاد
http://hn7.asset.aparat.com/aparat-video..._29587.mp4


٣٠:استاد رائفى پور هشدار به تركيه درمورد داعش
http://hn7.asset.aparat.com/aparat-video..._46290.mp4


٢١: استاد رائفى پور جنگ نرم در ايران/ جوونا از دست ندن
http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video..._97420.mp4

فاطمه بازدید : 399 شنبه 02 اسفند 1393 زمان : 13:16 نظرات ()

مستند طوفان ترور(ترجمه پیروان موعود)

 

[تصویر: 1_besm_001.gif]
سلام عرض میکنم خدمت تمامی همسنگران و مهدی یاوران عزیز و مبارزان عرصه جنگ نرم و همچنین میلاد با سعادت منجی عالم بشریت ،مولای عاشقان رو خدمت شما تبریک عرض میکنم

دردِ تو را به تنهایی نمی‏کشم که تمام سنگریزه‏های زمین، منتظر گام‏های تواَند تا کوه شوند و پرچم تو را در اوج عشق خود برافرازند و آن وعده محتوم، چه نزدیک است؛ اگر عاشق باشی

(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۸۰*۷۲۰)

لینک اصلی قسمت ۶ | لینک کمکی قسمت ۶[تصویر: 13.gif]
[تصویر: do.php?img=29]


با تلاش بسیار دوستان در این چند ماه ، از پیدا کردن مستند تا ترجمه و زیرنویس گرفته تا اپلود مستند امروز مفتخریم که اولین مستند ترجمه شده توسط "گروه پیروان موعود " رو تقدیم به ساحت مقدس حضرت بقیه الله و شما مهدی یاوران عزیز کنیم .

این مستند در راستای اهداف گروه (صیهون ستیزی و مبارزه با هر گونه حرکت شیطانی) و در راستای اگاهی مردم ترجمه شده است و البته به عنوان اولین کار و تجربه ترجمه پیروان موعود میباشد که بسیار قوی کار شده است

امید است که مورد قبول حضرت بقیه الله و شما یاوران حضرت باشد


در اخر هم تشکری ویژه از دوستانی که نام شان رو اعلام میکنم تشکر میکنیم که ما رو در تهیه این مستند یاری کردند:
اقای مجید املشی:پیدا کردن مستند ،زیرنویس،و ترجمه بخشی از مستند ، ویرایش و جمله بندی نهایی
خواهر گرامی faateme-313:ترجمه بخش زیادی از مستند

خواهر گرامی انتی ماسون:ترجمه بخشی از مستند


برادر عزیز حسین و mahdi_t :پوستر مستند
Gol

(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۸۰*۷۲۰)
فاطمه بازدید : 213 دوشنبه 03 تير 1392 زمان : 22:22 نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  نظرسنجی
  آیا از عملکرد سایت و موضوعات راضی هستید؟  بیشترین مطالب درباره چی باشن؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 412
 • کل نظرات : 164
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 132
 • آی پی امروز : 37
 • آی پی دیروز : 47
 • بازدید امروز : 90
 • باردید دیروز : 110
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 496
 • بازدید ماه : 2,400
 • بازدید سال : 2,400
 • بازدید کلی : 313,160